Angajam operatori call center cu activitate de acasa & Programator PHP / Web developer

SMART WEB DESIGN SRL selecteaza operatori call center cu activitate de acasa.
Se pune la dispozitie baza de date cu firme care trebuie sunate si prezentat un mic speach cu oferta firmei.
Venituri pe baza de comision intre 500 si 1.500 lei in functie de rezultate.
Se realizeaza contract de colaborare
Nu conteaza experienta deoarece se ofera instruire.

 Programator PHP / Web developer

Candidatul ideal va avea bune cunostinte de:

  • PHP/ MySQL - nivel avansat;
  • HTML: lucrul cu div-uri, tabele, form-uri;
  • CSS: definire si aplicare stiluri, sprites;
  • Javascript + JQuery + AJAX;
  • Realizare / instalare / configurare module;

Totodata constituie avantaje experienta cu:

  • Photoshop, Prestashop, Joomla, WordPress, Magento;
  • lucrul cu frameworkuri (CodeIgniter, Zend, Yii, etc.);

De asemenea, candidatul ideal trebuie sa aiba capacitatea si dorinta de a invata rapid lucruri noi, abilitati de organizare si planificare.
Va rugam sa specificati in CV ultimele site-uri realizate, sau sa ne trimiteti un mic portofoliu cu acestea atunci cand aplicati la job!

Descrierea jobului:
Responsabilitati:

  • Participa singur sau in echipa la dezvoltarea proiectelor noi.
  • Asigura intretinerea si dezvoltarea unor proiecte existente: modificari, optimizari cod, implementare de cerinte suplimentare conform specificatiilor.
  • Va identifica si aplica cele mai bune solutii tehnice.
  • Va fi apt sa faca estimari corecte de timp si sa respecte deadline-urile asumate.

Salariul - negociabil in functie de experienta si de performante.

Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica, care ofera posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala.